Nowy rok – nowe możliwości współpracy z RIG!

W 2020 roku Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach obchodzi 30-lecie działalności – z okazji jubileuszu instytucja przygotowała 30% rabatu na usługi PR & Marketing.*

Początek roku to idealny moment na zaplanowanie działań promocyjnych i reklamowych na nadchodzące 12 miesięcy. Warto skorzystać ze specjalnej oferty proponowanej przez RIG w Katowicach!

Jako organizacja samorządu gospodarczego, zrzeszającego podmioty gospodarcze prowadzące działalność gospodarczą, może pochwalić się liczbą ponad 500 członków – firm z województwa śląskiego i ościennych regionów.

Izba od 2011 r. organizuje Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw – to jedno z największych na świecie wydarzeń poświęconych temu sektorowi. W ubiegłym roku wzięło w nim udział 8 tysięcy osób oraz 500 ekspertów i gości z 46 krajów. Kolejną platformą skutecznego biznesu są Targi Biznes Expo, które odbywają się w trakcie Kongresu.

W bazie mailingowej RIG-u znajduje się ponad 10 tysięcy rekordów (są to firmy członkowskie, subskrybenci naszych newsletterów, uczestnicy organizowanych przez Izbę wydarzeń – 80% nich to przedsiębiorcy).

Izba jest wydawcą magazynu „Wolny Rynek” o tematyce gospodarczo-społecznej. Wydawnictwo jest dystrybuowane w ramach indywidualnej prenumeraty, jak również na eventach organizowanych przez RIG i wydarzeniach, nad którymi „Wolny Rynek” objął patronat medialny albo Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach – patronat honorowy.

Zapraszamy do współpracy! Jeśli szukają Państwo skutecznych rozwiązań promocyjnych, proponujemy pakiet usług marketingowych – zarówno online, jak i offline.

W ofercie:


– kampanie mailingowe,
– copywriting,
– reklama/ artykuł sponsorowany w „Wolnym Rynku”,
– artykuł/ baner na www.rig.katowice.pl.

Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach to sprawdzony partner w biznesie i skutecznych działaniach marketingowych!

* Zniżka 30% na usługi PR & Marketing obowiązuje wyłącznie przy wykupieniu pakietu reklamowego na kwotę min. 1600 zł netto.

Kontakt w sprawie reklamy: ekowacz@rig.katowice.pl, tel. 32 781 48 59. 

JK

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *